Aiming for sense.

Webový portál Plus pro Vás

Startovní čára

Klient nás oslovil se zájmem modernizovat oblíbený portál zdravého životního stylu Plus pro Vás od Nestlé. Jeho cílem bylo v souladu s moderními trendy nabídnout dobrý uživatelský dojem i uživatelům mobilních zařízení (zejména chytrých mobilních telefonů).

Řešení

Řešením bylo vytvořit novou verzi webového portálu s responzivním designem. Navrhli jsme proto zcela nové UI a přizpůsobili mu vizuální tón. Vytvořili jsme novou webovou šablonu (HTML 5, CSS 3, JavaScript), kterou jsme optimalizovali pro dotykové displeje a mobilní připojení. Součástí projektu byla rovněž implementace našeho proprietárního CMS.

Výsledek

Výsledkem je webový portál s plně responsivním designem, který nabízí perfektní uživatelský dojem uživatelům nejrůznějších zařízení (od mobilního telefonu přes tablet, notebook až po stolní počítač). Webový portál Plus pro Vás od Nestlé je navíc plně přístupný pro osoby se zrakovým postižením (blind friendly). Po nasazení nové verze se více jak zdvojnásobil počet návštěvníků z mobilních zařízení.

Podíl uživatelů mobilních zařízení
19 % → 50 %
Webový portál Plus pro Vás od Nestlé

Spojme se

Brand New Prague s. r. o.

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 267068.