Aiming for sense.

Obchodní ředitel/ka v marketingu a reklamě

Co bude náplní tvojí práce?

Na začátku

Po nějakém čase

Co na to potřebuješ?

Co bys měl/a umět?

Co u nás získáš?

Běžný pracovní den

Přesně s úderem deváté hodiny se potkáváme na Daily Scrumu, společném setkání všech členů týmu, a informujeme se o postupu prací, kdy mj. definujeme překážky, které nám v práci brání. Po něm začnou scrum masteři odstraňovat právě zmíněné překážky a produkční tým se pouští do projektové práce. Na tebe čekají klienti, zakázky, meetingy, nabídky a všechny ty příjemné starosti obchodního ředitele/ky.

Často si spolu chodíme na obědy do skvělých dejvických restaurací nebo si společně chodíme sednout s obědovými krabičkami do parku. Přes den mimo to probíhají klientské i interní schůzky a zároveň členové týmu zpracovávají u jednoho velkého společného stolu projekty. Tým je u nás totiž vždy na prvním místě. V kaceláři se rozcházíme po páté hodině odpolední s tím, že je možné dělat kus práce i z domova. Pravidelnou výjimkou z tohoto rytmu tvoří páteční scrumové ceremonie, na kterých v týmu revidujeme, co jsme v týdnu udělali a plánujeme novou práci.

Zjisti více o Scrumu

Jak rychle ti odpovíme?

Pokud se nám ozveš, odpovíme ti v řádu hodin, maximálně jednotek pracovních dnů, pokud se zrovna trefíš do Míšiny dovolené.

Chceš se dozvědět více? Máš o spolupráci zájem?

Napiš nám na pridejse@brandnew.cz nebo zavolej Míše na +420 606 431 697.

Spojme se

Brand New Prague s. r. o.

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 267068.