Aiming for sense.

Knihy Olina Jurmana

Startovní čára

Olin Jurman je bývalý dlouholetý agent Československé lidové armády, detailně seznámený s chodem nejen Zpravodajské správy. Po svém odtajnění se v roce 2013 rozhodl sepsat vlastní životní příběh a tak začala naše spolupráce. Dodnes jsme s Olinem Jurmanem spolupracovali na třech knihách.

Řešení

Při práci jsme se soustředili na několik aspektů, které ve výsledku určovaly celý tvar a obraz knih. Zaprvé u Olina Jurmana hrají velmi důležitou roli doprovodné dokumenty, na kterých dokazuje pravdivost svých tvrzení. Zároveň se jedná o žánr military literatury, který má svá určitá (trochu zkostnatělá) pravidla. V neposlední řadě bylo nutné věnovat péči perfektně čitelné sazbě, protože, co si budeme říkat, oči vojenských veteránů už nejsou nejmladší.

Výsledek

Pro Olina Jurmana jsme s radostí navrhli a vysázeli tři knihy: autobiografii Špion, biografii Karla Zbytka Dvojitý agent a naposledy zpověď Jaroslava Bobka Ve službách Ministerstva vnitra: Chránil jsem tři prezidenty. Všechny knihy vydalo pražské nakladatelství Brána.

Kniha Ve službách ministerstva vnitra

Spojme se

Brand New Prague s. r. o.

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 267068.